Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız

Depolama Hizmetleri

FİYAT TEKLİF AL Sibel Global Lojistik olarak müşterilerimize kapsamlı hizmet vermek amacımıza paralel Karayolu, Havayolu, Denizyolu ve Demiryolu taşımacılığının yanı sıra Depolama Hizmeti de sunuyoruz. Yurtiçi veya yurtdışı nakliye hizmetlerinizi sorunsuz yapabilmeniz için depolama hizmetine ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızdayız.

Lojistik süreçlerin en önemli halkalarından biri olan depo yönetimi; lojistik maliyetinin, dolayısıyla da ürün maliyetinin düşürülmesi gibi pek çok avantajı beraberinde getirmektedir. Farklı sektörlerden müşterilerimizin hem zamandan hem de maliyetlerden tasarruf etmesini sağlamak için Depolama Hizmetlerimizi uzman kadro, ileri teknoloji, bilgi birikimi ve kapsamlı altyapı ile sürdürüyoruz. İhtiyaçların zamanla değişmesini göz önüne alarak değişen duruma özel depolama yönetimi de yapıyoruz.

Sibel Global Lojistik olarak her alanda olduğu gibi Paletleme, Paketleme ve Elleçleme’de de uzman ekibimizle ve doğru yöntemlerle hem avantajlı hem de güvenli hizmet sunmaktayız.

Ataşehir’deki Lojistik depolama merkezimiz, Çevreyolu ve Otoban bağlantı noktasına 100 metre mesafede olması sebebiyle büyük ulaşım avantajı sağlamamaktadır.

Depomuzda yangın güvenliği ve ikaz sistemleri, sürekli taze hava sirkülasyonu sağlayan havalandırma sistemleri, kaza ve doğal afetlere karşı sigorta uygulamaları bulunmaktadır.
 
Öne Çıkan Hizmetlerimiz:
  • Esnek depo alanı yönetimi ve Optimizasyonu
  • Değişkenlere göre maliyet ve zaman yönetimi
  • Stok Kontrol Yönetimi
  • Sipariş Takip Uygulaması
  • Siparişe Dayalı Elleçleme*, Paketleme, Ambalajlama Hizmetleri
  • Lokal ve Mikro Dağıtım Uygulamaları